Zajímavé reakce se objevují na potyčku, ke které došlo ve volební místnosti, kam dorazil Miloš Zeman. Podle některých čtenářů a pozorovatelů mohlo jít o nachystanou akci. „Klasická provokace na ruský způsob“, „Snaha o nového mučedníka“, „Připravené divadlo“. To je jen několik komentářů, které se pod články objevují.

Spekulace podporují snímky z incidentu, kde je viditelně otřesený Zeman, překvapená jeho žena, profesionálně zasahující ochranka a přitom usmívající se protokolář Vladimír Kruliš, jak je vidět na náhledovém snímku tohoto textu.

V neprospěch teorie o předem připravené akci hovoří reakce samotného Zemana, který na tom byl evidentně špatně. Z místnosti ho museli doslova odnést dva jeho strážci. Výraz v jeho obličeji dokládal, že minimálně on o žádné nachystané akci nevěděl.

Ať to bylo jakkoliv, incident opět odkryl zdravotní stav Miloše Zemana, který je podle jeho lékařů ve skvělé kondici. Dnes rozhodně nebyl.

 

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora