Na post českého prezidenta kandiduje mj. člověk, kterého podporuje dvojnásobný vrah nebo bývalý komunistický funkcionář. Měsíčník Revue FORUM zmapoval podporovatele všech kandidátů. Kdo volí Jiřího Drahoše, Mirka Topolánka, Pavla Fischera, Marka Hilšera a Michala Horáčka si můžete přečíst ZDE.

„Společnost je zkrátka nějak vyprofilovaná, neboť nemá ráda pana Zemana a je ochotná k tomu zneužít i mě,“ uvedl Kajínek pro Parlamentní listy a na otázku, koho bude volit, odpověděl: „To je hloupá otázka, koho jiného bych měl volit.“

Jiří Kajínek, dvojnásobný vrah

„Miloš Zeman? Určitě by měl zvítězit. On aktivně vystupuje vůči politice EU v oblasti migrace, a to se mi líbí. Politika EU je totiž v této otázce velmi špatná. Ne všechno, co politici EU dělají, je sice špatné, ovšem zase – skoro vždy je to v zájmu kapitalismu! A to se mi nelíbí.“ (Parlamentní listy)

Miloš Jakeš, bývalý generální tajemník ÚV KSČ

„Tak aby bylo jasno. Před volbama máme rozhodnuto. Volíme Zemana a ANO. Pokud se toto naše rozhodnutí někomu příčí, může si nás zcela svobodně vymazat z přátel.“ (Facebook)

Helena Vondráčková a Martin Michal

Zajímá vás více článků z Revue FORUM? Chcete ji dostávat pravidelně do schránky? Předplaťte si jej ZDE!

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Johana Hovorková
Johana Hovorková
Hlavní editorka deníku FORUM 24
Další články autora