Režisér Jiří Adamec se rozhodl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz veřejně deklarovat podporu ministra financí Andreje Babiše  a jako znalec zpochybnil autenticitu nahrávek zveřejněných na twitterovém profilu skupiny Šuman. Adamce zjevně obsah Babišových slov netrápí.

Shrneme-li si, co Andrej Babiš spáchal, zjistíme, že prokazatelně protizákonného toho mnoho není. Mně se zdá, že dokonce zhola nic. Nemohu a nechci hodnotit mravní nebo morální stránku věci, ale z pozice zákona podnikatel Babiš dělal pouze to, co dělají tisíce jiných podnikatelů dnes a denně, prohlásil Adamec s tím, že Babišovo chování je u podnikatelů normální.

Adamcovi také nevadí, že ministr financí úkoluje novináře, podle něj jsou prostě zaprodaní všichni. Jde pouze o to, že se volební preference pana Babiše a jeho stranické party vyšplhaly do takové výše, že to pro ostatní politiky přestala být legrace a bylo třeba vytáhnout do boje, prohlásil o vládní krizi.

A dozvíme se, že on sám u mnoha řečníků upravoval jejich projev a že se to na výsledku vůbec nepozná.

Tak uvidíme, zda se třeba nenajde nějaké hezké místo na kandidátce.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Johana Hovorková
Johana Hovorková
Hlavní editorka deníku FORUM 24
Další články autora