Do doby, než se opilý Milan Rokytka skácel ve volebním štábu Miloše Zemana, málokdo o tomto rádobynovináři věděl. Aby na sebe však muž, kterého „otrávili“, což mělo za následek pozdější incidenty s novináři, upozornil, přichází s novou zprávou. Hodlá se stát budoucí hlavou státu.

Přestože to vypadalo, že se jedná o recesi a někdo si z Rokytky střílí, když navrhuje jeho působení na Hradě, podivín se sklonem k popíjení, vzal tuto výzvu vážně. „Kandidaturu vážně přijmu a budu rád, pokud bývalý kolega z Haló novin Jirka Ovčáček bude ochoten dělat dále mluvčího,“ svěřil se opilec ze Zemanova štábu týdeníku Občanské právo.

„Je to nejcitovanější mluvčí v Evropě a byla by škoda, kdyby musel ze služby českému lidu odejít do nějaké komerční redakce nebo PR agentury. Finančně sice tratí, ale je to vlastenec a jak ho znám, tak peníze pro něj nejsou prioritou,“ vychválil bizarní figurku z Hradu Rokytka.

Jako programovou prioritu si neúspěšný novinář stanovil všelidové hlasování o odchodu České republiky z Evropské unie. „Hlavním mým cílem bude umožnit referendum o czexitu, které požaduje už více jak 85 procent spoluobčanů, ale politici mu zuby nehty brání,“ myslí si Rokytka.

Když dělal ostudu v TOP Hotelu po znovuzvolení prezidenta Zemana, svedl to Rokytka na „nájemné mediální vrahy“, ale kdo mu dal něco do pití tentokrát, není zatím jasné. Jinak než otravou si totiž výroky podivného „žurnalisty“ nelze vysvětlit.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora