Alex Mynářová se pustila do kritiky České televize, o které tvrdí, že kvalitně nezvládla natáčení rozhovorů s prezidentem, a proto si Miloš Zeman vybral pro svou televizní volební kampaň TV Barrandov. Rozhovorové dýchánky na komerční stanici bude „shodou okolností“ uvádět právě manželka Zemanova kancléře a bývalá moderátorka veřejnoprávní televize.

Mynářová svědomitě kope za chlebodárce. A to jak svého, tak toho manželova. Ve svém twitterovém příspěvku tvrdí, že sice rozhovory s hlavou státu patří na Českou televizi, ta však nebyla schopna je divákům nabídnout. Vysvětlení je podle moderátorky jednoduché. „Když jednou vysílala rozhovor s prezidentem, tak z toho byl akorát trapas,“ píše na sociální síti.

Nová televizní „hvězda“ si ovšem neuvědomuje, nebo spíš nechce uvědomit, že trapas je téměř každé Zemanovo vystoupení, a to v jakémkoli médiu. Zmínit lze například jeho „pussy“ výstup na Českém rozhlase. Zde určitě nebyl na vině moderátor ani médium, ale pouze hulvátské vystupování prezidenta republiky.

K podobným excesům ale na TV Barrandov rozhodně nedojde, a pokud ano, bude to v režii majitele stanice, Jaromíra Soukupa a chtěné. Ten se podle tiskové zprávy z jím vlastněné televize bude důležitých rozhovorů s prezidentem účastnit také. Třeba si se Zemanem popovídají o tom, jak důležité jsou čínské peníze, kterými minimálně podnikatel disponuje.

Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora