Ostrá slova použil Jaroslav Kubera v reakci na rasistické komentáře k fotografii žáků teplické školy. Podle senátora a primátora Teplic se nemají takových vzkazů na sociální síti „chytat“ média a upozorňovat na pisatele, kteří nemají ponětí o místní situaci.

„Média rozehrála hru. Viděl jsem autora komentářů, človíčka, který před nimi utíkal, a jde přesně o případ, kdy se z hovínka udělá kauza. Jen ten, kdo nezná poměry v Teplicích, může takové věci psát,“ řekl Kubera v rozhovoru pro Parlamentní listy.

O autorech komentářů na sociální síti nemá senátor Kubera také moc dobré mínění. „Na Facebooku píší frustrovaní blbové a někdo se toho chytil včetně veřejnoprávních médií, což je děsivé. Nikdo z autorů komentářů není z Teplic, ale jde o vandráky z vnitrozemí, kteří nemají ponětí o místní situaci,“ má jasno výrazný člen ODS.

„Kdyby se český národ posuzoval podle Facebooku, tak je to na likvidaci. Sociální síť však není představitel národu Čechů, Moravanů a Slezanů,“ shrnul Kubera pro PL.

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
FORUM 24 MONITOR
FORUM 24 MONITOR
Další články autora