Už je to rozhodnuté, populární dvojice Miloš Pokorný a Roman Ondráček odchází kvůli dlouhodobým sporům z Frekvence 1. Známý Těžký Pokondr se k ráznému činu rozhodl poté, co mu rádio začalo zakazovat hosty, které si do nejposlouchanější rozhovorové show v českém éteru moderátoři pozvali. Protože se však „Pokondři“ chtějí zachovat slušně, dokončí všechny rozhovory, které mají rozpracované.

Jak řekl deníku FORUM 24 Miloš Pokorný, po středeční schůzce došlo k jakémusi kompromisu. „Dnes jsme se sešli s nejvyšším vedením rádia a domluvili jsme se, že v rámci situace dovysíláme hosty, kteří buď byli natočeni, nebo závazně objednáni,“ vysvětlil jeden z oblíbených moderátorů. „Chceme dodržet slušnost k hostům, které jsme si pozvali,“ dodal.

Nejdůležitější je ovšem pro posluchače otázka budoucnosti „Pokondrů“ na Frekvenci 1. „Dohodli jsme se, že až tuhle řadu dokončíme, naši spolupráci ukončíme. Byly sice snahy najít cestu k dohodě, ale rozpory jsou tak velké, že by pokračování nebylo přínosné ani pro jednu stranu,“ uvedl Pokorný.

„Teď se bavíme hlavně o tom, jak zvládneme smlouvu, kterou máme do roku 2018, což je rok a čtvrt, a proto diskutujeme o tom, jak to právně vyřešit, abychom se rozloučili rozumným způsobem,“ nastínil moderátor současnou situaci. „Chceme to celé kulantně uzavřít, přeci jen, strávili jsme na Frekvenci dlouhou dobu,“ přiznal Pokorný, že mu není odchod z rádia lhostejný.

Ačkoliv se již začalo spekulovat o tom, že si Těžkej Pokondr dělá PR, třeba na své chystané koncerty, Pokorný se tomu směje. „Kdybychom dělali koncert ve Wembley, nebo na Maracana, tak by to bylo logické, ale my děláme Forum Karlín, Brno a možná něco příští rok, tak to moc ekonomicky nesedí,“ sdělil pro FORUM 24 pobavený moderátor. „Kdybych dělal PR, tak vymyslím něco lepšího,“ dodal s úsměvem.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora