Zpěvák Tomáš Klus poskytl na festivalu Hrady.cz  rozhovor webu monstermusic.cz. Jako vždy zmínil i problémy české politiky, a to zejména šéfa hnutí ANO Andreje Babiše.

Klus s redaktorem hovoří o svém životním stylu, o tom, proč chodí bos, ale také zmiňuje, že si vždy přál být slavný. Klus se nyní kromě práce věnuje své rodině a dvěma dětem, ale naučil se také vnímat svět jinak – a medituje.

„Je to vtipný, ale já třeba medituju s Babišem, protože nechápu spoustu jeho činů. A vlastně ho neberu jako osobního nepřítele, ale vnímám ho spíš jako nepřítele společnosti, demokracie a principů, který já uznávám a snažím se ho nějakým způsobem pochopit, a dokonce se mu učím děkovat za to, že mě učí trpělivosti,“ uvedl.

Zpěvák českou politiku komentuje často – naposledy například na demonstraci Proč? Proto! „Ono je totiž důležitý, abychom my spolu začali mluvit. Abychom se otevřeli jeden druhýmu. Protože v okamžiku, kdy to my jako společnost začneme dělat, tak už nebudeme mít prostor na to, abychom si stěžovali na lidi, kteří se spolu neumějí domluvit, protože oni tam nebudou. Protože my už si domluvíme, koho chceme. Protože všechno bude v našich rukách,“ říká Klus.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
FORUM 24 MONITOR
FORUM 24 MONITOR
Další články autora