V Británii se v sobotu vdává Pippa Middletonová, sestra vévodkyně Kate, na jejíž svatbě před šesti lety jako družička se svou bílou róbou lichotící postavě podle některých komentátorů zastínila nevěstu. Její svatební šaty budou proto centrem pozornosti, až si švagrová prince Williama bude brát bohatého finančníka Jamese Matthewse, napsala agentura AFP.

Podle ní však hrozí, že veškerou slávu pro sebe získá přítelkyně prince Harryho, americká herečka Meghan Markleová, která by se podle britského tisku na obřadu mohla objevit. Britská média spekulují, že dvojice chystá zásnuby.

Svatba se bude konat v hrabství Berkshire, očekáváno je 350 hostů, včetně rodiny prince Williama. Podle britského deníku Daily Mail bude svatba ve skotském stylu, neboť rodina ženicha vlastní ve Skotsku zámek a Matthews v budoucnu zdědí skotský šlechtický titul.

Nyní třiatřicetiletá Middletonová se stala celebritou po svatbě své sestry, kterou v televizi sledovaly podle AFP téměř dvě miliardy lidí. Middletonová měla na sobě jednoduché, ale smyslné dlouhé bílé šaty zdůrazňující postavu od Alexandera McQueena. Stovky tisíc lidí se pak podle AFP přidaly k facebookové stránce Pippa Middleton Ass Appreciation Society (Společnost fanoušků zadku Pippy Middletonové).

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner