Prezident Miloš Zeman lže a znevěrohodňuje Českou republiku v zahraničí. Tak to je a uvědomuje si to mnoho lidí včetně senátorů STAN. Jenže na to, aby byl Zeman žalován za velezradu, prostě není možné najít dostatek hlasů, protože velká část sněmovny Zemanovi přinejmenším přizvukuje, někteří by si takovou žalobu zasloužili sami.

I když je postup senátorů v podstatě beznadějný, jedná se o důležitý krok – na špatnosti a ostudu se má upozorňovat vždy a za všech okolností. Je škoda, že si to neuvědomuje více politiků napříč spektrem.

Zemanovy kroky jsou nehorázné, je nutné seškrtat peníze pro jeho kancelář a zamezit tomu, aby on byl tím nejhlasitějším reprezentantem České republiky, protože prezident neurčuje směřování zahraniční politiky, i když současná hlava státu by to dělala velice ráda.

Ano, Zeman se chová jako velezrádce a otevřeně slouží Ruské federaci, která proti nám vede hybridní válku. Momentálně ale neexistuje politická síla, která by s tím mohla něco udělat. I tak je ale dobře, že se STAN snaží.

Revue Forum Banner
Johana Hovorková
Johana Hovorková
Hlavní editorka deníku FORUM 24
Další články autora