Na Facebooku se šíří video na podporu prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše. Organizátoři, mezi nimiž je podepsán například herec a režisér Ondřej Pavelka, chtějí vyměnit prezidenta Miloše Zemana – a právě Drahoš má podle nich největší šanci.

„Jsme občanská iniciativa a shodli jsme se na tom, že bychom rádi podpořili jednoho z prezidentských kandidátů. Je to patrně na dlouhou dobu poslední šance, jak demokraticky ovlivnit prapodivné směřování naší země,“ píše se na webu.

Organizátoři uznávají, že do voleb jde více zajímavých osobností. „Jsme přesvědčeni o tom, že podle průzkumů má největší šanci v druhém kole prezidentské volby nahradit stávajícího nájemníka Pražského hradu pan profesor Jiří Drahoš. Tohoto kandidáta zatím zná údajně jen 75 % obyvatel. Aby se o něm dozvěděli i ostatní, natočili jsme zcela zdarma, dobrovolně, s radostí a nadějí písničku, kterou budeme šířit po sociálních sítích,“ dočteme se na webu.

Podívejte se na video.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
FORUM 24 MONITOR
FORUM 24 MONITOR
Další články autora
Johana Hovorková
Johana Hovorková
Hlavní editorka deníku FORUM 24
Další články autora