Měli jste někdy chuť dát politikovi, který vás naštval, co proto? Nyní máte možnost, alespoň tedy pomocí počítačové hry, kterou si můžete pořád nosit s sebou ve svém mobilním telefonu.

České politické boje vám nabízí dvě různé fáze soubojů. Buď v parlamentních, nebo prezidentských volbách. Pokud tedy výsledek nekoresponduje s vaším přáním, je možné ho, aspoň na displeji, změnit.

Do boje se můžete pustit se všemi předsedy parlamentních stran (za TOP 09 stále ještě s Miroslavem Kalouskem) a všemi prezidentskými kandidáty.

Každý z šestnácti bojovníků má i speciální zbraň, kterou může zaútočit na svého soka. Andrej Babiš tak hází Čapím hnízdem, Vojtěch Filip srpem a kladivem, Miloš Zeman becherovkou a Ivan Bartoš jointem.

repro youtube.com

Jak o hře informují její autoři:

Vítejte v české politické aréně!

Boj o moc byl a je hlavním cílem a zaměstnáním českých politiků. Právě teď musí přední kandidáti soupeřit během volebního klání. Na cestě k prezidentskému postu, jakož i k postu předsedy vlády, budete mít napjaté a náročné boje: budete muset soupeřit s nejsilnějšími a nejnebezpečnějšími politickými rivaly.

Vlastnosti hry:
• 2 kampaně – prezidentská a parlamentní, z nichž každá má 8 kandidátů
• jedinečné bojové schopnosti každé postavy (Čapí hnízdo, becherovka, chcíplý pes, katana atd.)
• zvukové fráze reálných politiků
• rozličná herní místa
• režim rychlého boje po ukončení herních kampaní
• leaderboard: soutěžte s přáteli v rychlém procházení hry!

Pravda vítězí!

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora