Cestovní kancelář Státní pokladna bude opět platit. Miloš Zeman totiž vyrazil na dvoudenní návštěvu Ostravska, kde je hlavním cílem jeho cesty poděkování voličům za to, že mu hojně odevzdali své hlasy. Zeman v regionu navštíví místa, kde získal největší podporu.

Tak jako v předchozích cestách jeho výlet opět zaplatí stát. Částečně krajská pokladna a částečně Kancelář prezidenta republiky. Jedna taková cesta Zemana a jeho doprovodu vyjde na zhruba 400 tisíc korun.

Cestovní kancelář Státní pokladna má také nové klienty. Kromě Zemana, který její služby zdarma hojně využívá už od roku 2013, teď s touto „cestovkou“ vyráží na výlety také Andrej Babiš a celá jeho vláda. Zatímco Zeman bude v tomto období zřejmě jezdit děkovat – alespoň tedy tam, kde ho budou chtít a kde mu pobyt zaplatí – Babiš a spol. jezdí slibovat.

Tu zimák, támhle silnici, jinde zase koleje. Slíbit se dá cokoliv a kdekoliv. Zeman dnes také zalitoval, že on prý nemůže tolik slibovat jako Babiš. Proč bychom nejezdili a neagitovali, když nám to platí stát, že?

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora