Jakkoliv se prezidentská kancelář neustále snaží mlžit o zdraví hlavy státu, svůj špatný stav odhaluje Miloš Zeman často sám. Tentokrát velké problémy s chůzí, které český prezident má, odhalily i kamery na summitu NATO, na nějž se Zeman přesunul po svém projevu v poslanecké sněmovně. Už tam se zdálo, že není vše v pořádku.

Zemanova neuropatie je často Jiřím Ovčáčkem i prezidentem samotným zmiňována jako nepatrný problém, který ani nestojí za zmínku. Pokud se o zdravotní stav hlavy státu začnou zajímat novináři, ihned je hradní mluvčí začne urážet a nadávat jim třeba na sociálních sítích.

Záznam kamery, které na Twitteru nabídl novinář Seznam zprávy Filip Horký, ovšem neoklame ani známý pohádkář Ovčáček. Chůze Miloše Zemana zdaleka neznačí člověka, který je ve formě a jen hýří zdravím. Když se k tomu přidá i prezidentův vřelý vztah k alkoholu a patrně i tlumícím lékům, není divu, že některé výstupy mohou působit jako projevy těžké nemoci.

Když Zeman komunikoval v poslanecké sněmovně s novináři, bylo vidět, že je v „dobrém rozmaru“. To posílá jasný vzkaz občanům. Máme nemocného prezidenta, který by měl abdikovat a přestat si nejen huntovat zdraví, ale především skončit s ostudou, kterou naší zemi dělá doma i v zahraničí.

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora