Novinář a bývalý boxer Karel Slezák, který se „proslavil“ bitím novinářů ve volebním štábu Miloše Zemana, dnes, ve třiasedmdesáti letech, zemřel. Podle prvních informací ho mělo zradit srdce.

„Zemřel dnes. Jeho žena mi psala, že Karel zemřel, víc mi k tomu říci nemohla,“ uvedl pro Blesk, který o události informoval jako první, Rostislav Osička, Slezákův kamarád. „Měl špatné srdce, stalo se mu to na tom prezidentově štábu a asi to nevydržel. Ani to, jak do něho šel ten novinářský syndikát,“ dodal.

Slezáka většina lidí znalo až od doby, kdy pomáhal Milanu Rokytkovi, který se opil po vítězství Zemana v prezidentské volbě a nezvládal koordinaci svých pohybů. Následně však agresivně zareagoval na přítomné novináře a jednoho napadl pěstmi.

Slezák se později prostřednictvím syndikátu omluvil a uvedl, že ve štábu jednal pod vlivem emocí. Policie na konci ledna oznámila, že potyčku vyšetřuje pro podezření z výtržnictví. Trestní oznámení v případu podal jeden z novinářů.

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora