Chester Bennington, zpěvák kultovní kapely Linkin Park, spáchal v 41 letech sebevraždu. Otec šesti dětí se oběsil. Informoval o tom jako první web TMZ. Bennington trpěl depresí a v minulosti byl také závislý na drogách.

Americká rocková kapela Linkin Park byla založena v roce 1996, je původem z Kalifornie. Skupina se proslavila svým debutovým albem Hybrid Theory, které prodalo po celém světě více než 29 milionu kusů.

Následující Meteora upevnila úspěch skupiny a zatím poslední alba Minutes to Midnight a A Thousand Suns představují odklon Linkin Park od jejich původního stylu. V roce 2012 vydali desku Living Things, kde smíchala všechny předchozí zvuky do jednoho. Kapela prodala již více jak 50 milionů alb a dostala dvě ceny Grammy.

V roce 2014 skupina vydala desku s názvem The Hunting Party, ve které se skupina částečně vrací ke svému původnímu stylu. V rámci turné k poslední desce One More Light zahráli také v České republice.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Johana Hovorková
Johana Hovorková
Hlavní editorka deníku FORUM 24
Další články autora