Zapsaný spolek pod názvem Československý svaz bojovníků za svobodu plný pochybných existencí, kde za svobodu bojuje i hradní mluvčí Ovčáček, zašel ve své absurditě již i za pomyslnou hranu myslitelného vnímání světa. Na 26. února je připravován jakýsi puč, který má prý očistit jméno spolku a navrátit mu jeho vážnost a postavení. Toto píše ve svém vyjádření předsedkyně okresního výboru spolku a profesionální kandidátka na jakoukoli funkci paní Jana Bobošíková.

Jana Bobošíková (kandidátka za KSČM na úřad prezidenta a také na mnoho dalších funkcí) chce obnovit vážnost spolku, která byla pošramocena udělením vyznamenání komunistickému poslanci Zdeňku Ondráčkovi, a to tím, že navrhuje odvolání vedení spolku s komunistickou minulostí a nahrazení naprosto novými „bojovníky“, v čele s bývalou poslankyní za KSČM Jitkou Gruntovou. 

Komunistka navrhuje odvolat komunisty za vyznamenání komunisty a nahradit je novou komunistkou, za podpory Břeclavského výboru, kde je předsedou člen komunistické strany, aktivní v dalším obskurním spolku adorujícím komunistické „ochránce” Pohraniční stráže. 

I takto může vypadat boj paní Bobošíkové za státní finanční prostředky.

Usnesení OV ČSBS ze dne 21. 2. 2019

Revue Forum Banner