Milujete čokoládu, dorty, makronky, nebo raw dezerty? Pak vyrazte zítra na Prague candy festival, unikátní akci pro milovníky sladkostí ve všech podobách. Vyzkoušíte například brownies z kaštanové mouky, pekanové sušenky, čoko koláč se slanými arašídy, vinoládu, ručně dělané pralinky, nebo kávu z nové malé české pražírny  Zina’s Coffee.

Pro návštěvníky je připraven také pestrý doprovodný program, živá ukázka výroby dortů, pralinek, zdobení cupcakes či marcipánu, soutěže o sladké ceny a originální vystavovatelé, kteří vám představí to nejlepší ze svých produktů.

Prague candy festival koná již zítra, 8. 4. 2017, v Hotelu Pyramida v Praze od 12 do 19 hodin a volně navazuje na oblíbený Prague Cake Festival, jehož druhý ročník proběhl v září 2016 a podobně jako Candy festival nabídl bohatý doprovodný program, sladké soutěže a možnost nákupu delikates za festivalové ceny.

Candy festival nabídne jak klasické dezerty, tak trendy sladkosti bez cukru, v raw úpravě nebo bez lepku. Návštěvníci tak mohou ochutnat od všeho něco, poznat nové malé výrobce a nakoupit si za zvýhodněné festivalové ceny. Sladké bary jsou doplněny také lahodnými víny. Okoštovat můžete například produkci Vinařství Ambrož, které nabídne i nealkoholické mošty a již zmíněnou vinoládu.  Cafe La Familia předvede své luxusní francouzské mini dortíky. Passion Chocolate pro vás připraví základní řadu mléčné čokolády s 38% kakaa z Venezuely a tmavé 67% čokolády z  Madagaskaru namíchané s různými druhy ovoce a oříšků.  Vinařství DeVino nachystá to nejlepší ze své nabídky, například například Pálavu, Rulandské šedé nebo Chardonnay z 300 nejlepších vín v České republice.

Podrobnosti o akci sledujte na facebookové události zde.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner