Druhý ročník výstavy Auta na náplavce 2018 startuje dnes a potrvá do neděle 2. září. V české premiéře se představí několik aut, akci doprovodí zajímavé koncerty.

Dvacet čtyři značek, zhruba 120 automobilů a jedenáct českých výstavních premiér bude k vidění na obou březích Vltavy u Rašínova a Hořejšího nábřeží po čtyři dny. Premiérově se ukáže Renault Twizy, Mitsubishi Space Star, Audi Q8, nový Peugeot 508, DS 7 Crossback nebo nový Jeep Wrangler a faceliftovaný Renegade.

Akci pořádá časopis Svět motorů. „Jsme velmi rádi, že se naše loňská premiérová akce setkala s tak nadšeným ohlasem. I proto máme letos na náplavce více vystavujících automobilek i vyšší počet vozů. Vzhledem k tomu, že od soboty budou v Evropě platit zpřísněná emisní pravidla, jež zásadním způsobem ovlivní nabídku vozů na trhu, je naše výstava ideálním místem pro všechny, kteří se chtějí rychle zorientovat,“ říká Zbyšek Pechr, šéfredaktor časopisu Svět motorů.

Kromě aut budou probíhat besedy s redaktory Světa motorů, autogramiády sportovců a koncerty: ve čtvrtek No Name, v pátek Lake Malawi a Eddie Stoilow, v sobotu Pavel Callta a Vladimir 518. V neděli celou akci uzavře koncert Tomáše Kluse.

Vstup na Auta na náplavce je zdarma. Ve čtvrtek bude náplavka otevřena od 16 do 22 hodin, v pátek a sobotu od 10 do 22, v neděli od 10 do 20. Mezi oběma břehy Vltavy bude pro návštěvníky zdarma fungovat přívoz.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner