Slova Miloše Zemana o tom, že nemá ponětí, kdo je Michal Horáček vyvolaly kritické reakce. Dvorního textaře Petra Hapky totiž zná celý národ a prezidenta buď označují za nevzdělaného člověka nebo provokatéra, který se snažil Horáčka urazit. Připomenout práci populárního textaře a spisovatele se proto pokusila Iva Pazderková, která na svém facebookovém profilu zveřejnila video se vzkazem „Panu prezidentovi“.

Člověk se nemůže ve všem vyznat, říká Pazderková

Oblíbená komička nechce, aby se Miloš Zeman cítil zle kvůli tomu, že nezná jednoho z nejvýznamnějších textařů u nás. „Já vím, že teď máte strach, že si o vás spousta lidí bude myslet, že jste nekulturní omezenec a že se stydíte,“ říká soucitně Pazderková.

„Ale to se občas stává. Člověk se nemůže ve všem vyznat, člověk opravdu v té přehršli umění a kultury často neví kudy kam a v tom českém kalendáři se ztratí. A proto Vám něco zazpívám,“ vzkazuje hvězda zábavné televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Písničky, které hlavě státu reprodukuje jsou tak notoricky známé, že ani Miloš Zeman nemůže říct, že je nezná.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora