Když už se za Andreje Babiše nepostaví jeho straničtí kolegové (čti zaměstnanci) a prezident se také nepřetrhne, aby průběžně odsuzoval audity Evropské komise a demonstrace proti premiérovi, musí přijít někdo jiný. Ačkoliv mu to trvalo docela dlouho, nakonec se projevil. Šéfredaktor Mladé fronty DNES a Babišova figurka v čele propagandistického deníku, Jaroslav Plesl.

Přestože by měl být mezi prvními nastoupený k obraně svého šéfa, přichází Plesl se svými moudry až nyní. Zřejmě doteď neměl čas, protože musel vymýšlet, co dávat na titulní stranu Mladé fronty DNES místo informace o velkých demonstracích, které se odehrávají po celé republice.

O co delší pauzu si Plesl dal, o to větší „myšlenku“ vyplodil. Za takový status na sociálních sítích by se nemusel stydět ani Jiří Ovčáček.

„Výsledek demonstrací bude tento: Definitivně zlikvidovaná ODS, TOP 09 a ČSSD, Babiš na svým, posílení Pirátů, nástup Trikolóry a Klaus senior znovu prezidentem. To je docela slušná bilance. Asi Pánkovi s Minářem pošlu litr na další demo,“ napsal rádobyvtipně Plesl na Facebook.

Aby se ukázal jako správný zastánce firemní strategie, tedy šéf stranického deníku, neopomněl ani zmínit opoziční politiky. „Vůbec nejsměšnější na tom je, jak si Fiala s Kalouskem myslej, že jim to nějak pomáhá. Nepochopili, že tahle revoluční vlna jde hlavně proti nim a vynáší na jejich místa novou gardu,“ sdělil na sociální síti novinář, který po službě u Jaromíra Soukupa přestoupil k Andreji Babišovi.

Výsledek demonstrací bude tento: Definitivně zlikvidovaná ODS, TOP 09 a ČSSD, Babiš na svým, posílení Pirátů, nástup…

Zveřejnil(a) Jaroslav Plesl dne Středa 12. června 2019

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora