Některé bizarnosti by nestály za pozornost. Pokud je ale šíří bývalý tiskový mluvčí Václava Klause a bývalý zástupce vedoucího Kanceláře prezidenta, v tomto případě Petr Hájek, nutně to vzbuzuje aspoň jednu otázku: Je úplně normální, když se v přítomnosti hlavy státu pohybují takoví lidé v nějaké funkci?

Hájkův Protiproud teď publikoval bulvární zprávu z Velké Británie. Celá je založena na údajném svědectví anonymní učitelky, kterou nikdo nikdy neviděl. Každý si ale sám může udělat názor na věc z některých pasáží.

Citujeme:

Zde je citát z velmi kontroverzního článku, který vyšel na mainstreamovém DailyMail a zburcoval značnou část mezinárodní veřejnosti, a to i přes její zahlušení všemi dalšími napohled neodkladnými událostmi:

„Nyní potřebujeme více cti oproštěné od politické korektnosti. Jinak nás čeká katastrofa.“

A tady je důvod: jistá učitelka z britské školy, která chtěla zůstat v anonymitě ze strachu o vlastní bezpečnost, vyvolala poplach v tisku, když řekla, že sedmnáct (!) žáků z její školy v současné době prochází intenzivní hormonální přípravou na chirurgickou změnu pohlaví.

Všech sedmnáct dětí bylo „prohlášeno“ za nešťastné ve zmýleném určení jejich pohlaví a nyní jsou v rukách psychologů a dalších odborníků, kteří je připravují na „transformaci“…
Ovšem podle tvrzení samotné učitelky nejzajímavější na všem je, že několika vybraným zasvěcencům, stejně jako jí samotné a zdravotnickému personálu „pomáhajícímu“ školákům hledat sama sebe a své nové možnosti, bylo kategoricky zakázáno, aby o probíhajícím řízení informovali ostatní pedagogický personál a hlavně rodiče žáků, kteří byli odborníky označeni jako sexuálně dezorientovaní a vybráni k přípravě na transsexuální transformaci. Jinými slovy na řezání pohlavních orgánů a s tím spojenou sterilizaci…

Vyšetřování britských novinářů nečekaně odhalilo v uvedené škole dalších 150 dětí, které dostávaly hormonální léčbu za účelem zablokování jejich pohlavní dospělosti. Opět bez vědomí rodičů a dalších lidí, kteří by byli schopni zalarmovat veřejnost a zabránit „obšťastňování“ psychologicky zmanipulovaných dětí.

Ve škole se nacházejí rovněž děti, které již absolvovaly chirurgickou přeměnu na transsexuální zrůdy a jejichž školní povinnosti zahrnují ideologickou a psychologickou přípravu mladších spolužáků: vysvětlují jim všechna potěšení ze změny pohlaví, ukazují populární videa na YouTube, kde vystupují transsexuální „hvězdy“, morálně podporují bázlivé nebo přesvědčují pochybovače, že skutečně trpí „pohlavní dysforií“ a velmi hluboko ve svém podvědomí zoufale touží vyměnit šídlo za štěrbinu…

Ukazuje se, že náhlá „transgenderová revoluce“ není podle příkladu mnoha jiných „světových revolucí“ vůbec spontánní ani živelná, ale dobře naplánovaná a pečlivě připravená celou sítí takříkajíc tajných „organizací“, které zasévaly a mnoho let živily její zárodky a nyní ji ostražitě řídí.

Konec citátu.

Oceňujeme, že článek vybízí k „návratu k rozumu“. Už by to chtělo.

Revue Forum Banner
FORUM 24 MONITOR
Další články autora