Všestranný státní úředník Jiří Ovčáček, znalec Peroutkova díla, odborník na duchovní otázky, uprchlickou problematiku a americkou zahraniční politiku (druhý nejlepší po Ladislavu Jaklovi), se nyní pravděpodobně dal na léčitelství. Jeho oblastí bude zřejmě osvěžování paměti, po čemž by v naší zemi mohla být poptávka.

Ovčáček nyní na svém Twitteru napsal: „Je třeba osvěžit pamět Mirkovi Kalouskovi: Kalousek volal detektivovi z kauzy CASA, ten to vnímá jako nátlak.“

Hned se ozvala žumpa, pražská kavárna, debilové a Havlovi pohrobci v žoldu Sorose, Bakaly a tibetského dalajlamy a zahrnuli pana Jiřího svou nenávistnou propagandou.

Díky Jirko. Argumentovat Kalouskem, když tady tlačím na soudce je geniální taktika. (uživatel „Mynář“)

Takže tímhle jen potvrzujete že Mynář tlačil na soudce… děkuji, mě to stačí svědek je váš.

Takže když to dělal Kalousek (ani to neschvaluji), tak to může dělat prostřednictvím Mynáře prezident? Argumentujete jako malý parchant.

Ty seš teda lumen. Oni kradli, my můžeme taky.

Ale Mynář predsa nič neurobil, nemusíš na nič poukazovať!

Jirko, ty jsi skvelej proste nechces se dat na volejbal? Takova nahravka na smeč se nepodari jen tak nekomu.

Jiří, teď ještě oživte paměť Babišovi v kauze Čapí hnízdo.

Schválně jak dlouho zde tento Tweet vydrží (aneb jak má Jiří dlouhé vedení, než mu dojde co napsal:-D)

Proč to tady vytahujete? Mynář přece tyto spekulace odmítnul a my mu všichni naprosto věříme. Takový čestný člověk by přece něco tak špatného neudělal.

Jeden přispěvatel připojil text písně:

Je vidět, že rozjezd léčitelské dráhy v oblasti osvěžování paměti, narazí u lidí uzavřené mysli (zřejmě neomarxisté a eurofilové) na jisté překážky. Věříme však, že člověk, který se musí osvěžováním paměti zabývat jistě dnes a denně, je na svém místě. Vlastně si ho už několik let těžko představujeme někde jinde, byť bychom moc chtěli.

 

 

Revue Forum Banner
Jan Jandourek
Jan Jandourek
Komentátor deníku FORUM 24
Další články autora