Poslankyně Veronika Vrecionová natočila video, ve kterém velmi názorně ukazuje předsedovi vlády Andreji Babišovi, jaké jeho firmy vyrábějí potraviny. Babiš se totiž před volbami do Evropského parlamentu prezentuje jako bojovník proti dvojí kvalitě potravin, který chce trestat firmy, jež předkládají českým zákazníkům potraviny s horší kvalitou, než dostávají ve stejných obalech třeba zákazníci v Německu.

Vrecionová, která kandiduje v eurovolbách za Občanskou demokratickou stranu, si udělala z Babiše legraci a oznámila, že našla dokonce „třetí kvalitu potravin“. Jsou to poraviny z Babišova Agrofertu. Vrecionová uvádí: „Kromě dvojí kvality potravin, se kterou neúspěšně „bojuje“ Andrej Babiš, existuje i třetí kvalita, kterou vyrábějí jeho firmy.“

TŘETÍ kvalita potravin existuje!

Veronika Vrecionová jí našla! TŘETÍ kvalita potravin existuje! A nečekaně v holdingu pana premiéra.Veronika Vrecionová: "Kromě dvojí kvality potravin, se kterou neúspěšně "bojuje" Andrej Babiš, existuje i třetí kvalita, kterou výrábí jeho firmy. Nenechte se opít toustovým chlebem a přijďte v pátek, nebo v sobotu k volbám. Děkuji!"

Zveřejnil(a) ODS – Občanská demokratická strana dne Čtvrtek 23. května 2019

 

Revue Forum Banner