Miloš Zeman je opět na výletě po České republice. Jak už to tak bývá, rád na těchto besedách vypouští prohlášení plná podivného humoru. Na dnešní besedě s občany se ho jeden z voličů zeptal na názor na kauzu Babišovy dluhopisy. Konkrétně na to, jestli není zvláštní, když Babiš říká, že bojuje proti daňovým únikům a sám se vyhýbá placení daní.

Prezident Miloš Zeman, jak je jeho zvykem, neřekl křivého slova na adresu svého přítele Andreje Babiše. Naopak. Využil Babišovo oblíbené vysvětlení veškerého světového příkoří. Za všechno může Kalousek. „Pokud jsem o této věci informován, a to jenom z veřejných zdrojů, tak vím, že pan Babiš koupil korunové dluhopisy před několika lety a že tyto dluhopisy byly osvobozeny od daní. A víte, kdo je osvobodil od daní? Tehdejší ministr financí, který se jmenoval Miroslav Kalousek. Zavřete Miroslava Kalouska,“ prohlásil Miloš Zeman.

Fakt, že ministr financí se zřejmě vyhýbá placení daní a je v této věci vyšetřován speciálním policejním útvarem, prezidenta nezajímá. Vinu Babiše hází na všechny okolo.

Je to státník! Miloš Zeman je naprosto při smyslech, má racionální uvažování a především je nestranný! A pokud si myslíte opak, může za to Kalousek!

 

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora