Sexuální útoky na ženy v Kolíně nad Rýnem i jiných německých městech, během silvestrovské noci, si zavinily poloobnažené a navoněné ženy samy. Tvrdí to Sami abú Jusúf, salafistický imám. Podle jeho slov není zvláštní, že je muži arabského původu napadli.

Muslimský duchovní obvinil ženy z provokace

Kontroverzní vyjádření poskytl Abú Jusúf ruské televizi REN. „Události na Silvestra byly způsobeny vlastními chybami dívek, protože byly z půlky nahé a používaly parfémy. Není překvapivé, že je muži chtěli napadnout. Takto přilévaly oleje do ohně,“ řekl muslimský duchovní. Pro kolínskou policii není tento muž neznámou osobou. Už před jedenácti lety totiž v mešitě, kde je imámem, zasahovala proti tajné skupině arabských mudžáhidů.

Silvestr je pouze začátek

Podle protimigrantského webu Breibart London, který na reportáž televize REN upozornil, měly být silvestrovské incidenty pouze první akcí, kterou muslimové v Německu spustili. V budoucnu se prý v zemi, ve které je těžko poznat, kdo je v ní doma, můžou obávat větších problémů.

Migranti přicházejí páchat zločiny

To potvrzuje i mluvčí bavorské policie. Ten tvrdí, že salafisté mají migrační krizi jen jako zástěrku pro své zájmy. S tím souhlasí i bývalý německý policista, podle nějž nepřichází migranti zlepšit svůj život, ale pouze konat kriminální činnost.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora